Zobacz: WARUNKI UCZESTNICTWA I PŁATNOŚCI

Nauka pływania dla dzieci

W zależności od stopnia oswojenia z wodą i poziomu opanowanych technik pływackich przez Twoje dziecko będziemy indywidualnie zachęcać, uczyć , podnosić poprzeczkę oraz cieszyć się z jego postępów w pływaniu.
Grupy są dobrane ściśle pod względem umiejętności i wieku naszych kursantów.Dla najmłodszych  kursantów tajniki pływackie będziemy zdradzać w oparciu o metodę zadaniowo- zabawową.
Zapraszamy na pierwsze niewiążące zajęcia- na których się poznamy i zobaczą Państwo, jak pracujemy!


Nauka pływania dla młodzieży

Nauka pływania młodzieży opiera się  głównie na doskonaleniu techniki pływackiej ( w oparciu o metodę total immersion) oraz wykorzystaniu potencjału młodego organizmu- siły, szybkości oraz wydolności

Nauka pływania dla dorosłych

Zajęcia dla dorosłych skierowane są do osób chcących nauczyć się pływać ( nauka od podstaw), sprawdzić (analiza techniki) bądź polepszyć swoją technikę pływacką.

Pływanie triathlon


Kontakt
Pływanie:
tel.: 664 763 910
Fizjoterapia:
tel.: 509 233 849
E-mail:
activwroclaw@gmail.com
Adam Płatek
mgr Adam Płatek
TRENER TI, MGR WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Pasjonat sportów wodnych, trener. Brązowy medlista MŚ w pływaniu szybkim w płetwach. Lubi pracę z ludźmi, a nauczanie pływania daje mu ogromną satysfakcję i spełnienie.

WIĘCEJ
Katarzyna Małachowska-Płatek
Katarzyna Machałowska-Płatek
FIZJOTERAPEUTA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku wychowanie fizyczne ( specjalizacja promocja zdrowia ) oraz fizjoterapii ( prawo wykonywania zawodu nr 8920, ze szczególnym zainteresowaniem w dziedzinie wczesnej interwencji i rozwoju psychoruchowego małego dziecka oraz korekcji wad postawy) .Terapeuta integracji sensorycznej I i IIstopnia , terapeuta ręki I i II stopnia ; instruktor pływania (AWF Wrocław)

WIĘCEJ